Logo Fundusze Europejskie
Logo Rzeczpospolita Polska
Logo Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu
Logo Unia Europejska

Dołącz do nas

Jak wziąć udział w VII Lidze UMO?

 

VIII Liga UMO wystartowała.

W rozgrywkach może wziąć udział wyłącznie uczeń, który rozpoczął już 13 i nie skończył jeszcze 16 roku życia, czyli nie ma 17 lat.

 

Jeśli chcesz rywalizować o atrakcyjne nagrody, musisz wykonać następujące kroki:

 

Czytaj dalej

 

 

Krok 1: Pobierz ze strony DEKLARACJĘ z REGULAMINEM i niech Twój Rodzic lub Opiekun prawny wypełni dokumenty. Jeśli nie wiesz, jak wypełnić deklarację zerknij do tego WZORU.

Krok 2: Wyślij scan/zdjęcie deklaracji na adres umoprojekt@wsb.wroclaw.pl

Krok 3: Wyślij oryginał pocztą na adres Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu ul. Fabryczna 29-31 53-609 Wrocław z dopiskiem „Projekt UMO”. Tylko dokumenty nadesłane z takim dopiskiem będą przyjmowane przez Komisję Rekrutacyjną.

Krok 4: Gdy dostaniesz powiadomienie na maila z hasłem i loginem możesz zacząć przygodę z UMO!

Zostało już niewiele miejsc. Kto pierwszy, ten lepszy :).

 

Czas wykonania kursu liczy się od momentu zalogowania się danego uczestnika, więc nawet jeśli Twój kolega zaczął wcześniej, nadal masz szansę pobić jego wynik. Trzymamy kciuki, że Ci się uda!

 

Dołącz do grupy na FB i bądź na bieżąco: https://www.facebook.com/groups/326223481418864/

 

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu w okresie od 01.09.2018 – 31.08.2020 realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej: Trzecia misja Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu – „Uniwersytet Młodego Odkrywcy” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020

POWR.03.01.00-00-UO20/17

Celem głównym projektu jest wzrost kompetencji kluczowych, odpowiadających potrzebom rynku pracy, gospodarki i społeczeństwa u 620 uczniów w wieku 13-16 lat (341 K, 279 M) poprzez udział w działaniach dydaktycznych służących podniesieniu kompetencji uczestników w zakresie ICT, kreatywności, innowacyjności, przedsiębiorczości, krytycznego myślenia, rozwiązywania problemów, umiejętności uczenia się i pracy zespołowej w kontekście środowiska pracy, czyli tzw. transversal skills.